Servicehälsan

Välkommen

Servicehälsan i Värmland AB
Sågverksgatan 6
652 21 Karlstad

Tel. 054-19 00 55
mail@servicehalsan-varmland.se

Vår personal

Tommy Elfstrand

Företagsläkare
Tel. 054-19 00 55
mail@servicehalsan-varmland.se

Bosse Lindwall

Företagsläkare
Tel. 054-19 00 55
mail@servicehalsan-varmland.se

Jonas Gård

Leg Psykolog
Tel. 054-19 00 55
mail@servicehalsan-varmland.se

Emelie Hjertström

Företagssköterska
Tel. 054-454 09 05
emelie@servicehalsan-varmland.se

Mona Hallberg

Företagssköterska och Lic Personlig Tränare
Tel. 054-454 09 03
mona@servicehalsan-varmland.se

Maritha Erlingsdotter

Företagssköterska
Tel. 054-454 09 09
maritha@servicehalsan-varmland.se

Cecilia Gustafsson

Företagssköterska
Tel. 054-454 09 04
mail@servicehalsan-varmland.se

Anna Thörnros

Företagssjukgymnast/ KBT-terapeut
Tel. 054-454 09 02
anna@servicehlsan-varmland,se

Lena Björkegren

Ergonom/ Företagssjukgymnast Beteendevetare Samtalsterapeut Steg 1
Tel. 054-454 09 01
lena@servicehalsan-varmland.se

PG Öberg

Grundläggande psykoterapiutbildning/ KBT-terapeut/ Alkohol- och Drogterapeut
Tel. 054-19 00 55
mail@servicehalsan-varmland.se

Mikael Karlsson

Alkohol- och Drogterapeut
Tel. 054-19 00 55
Mob. 070-233 22 16
mail@servicehalsan-varmland.se

Helena Bergsland

Arbetsmiljöingenjör
Tel. 054-19 00 55
mail@servicehalsan-varmland.se

Maria Stålbro-Ambjörnsson

Lokalvårdare
Tel. 054-19 00 55
mail@servicehalsan-varmland.se

Cherstin Björklund

FHV-sekreterare
Tel. 054-454 09 06
cherstin@servicehalsan-varmland.se

Ann Nylander

Läkarsekreterare
Tel. 054-454 09 08 / 0554-140 45
mail@kilshalsan.se

Lena Lennartsson

Läkarsekreterare
Tel. 054-454 09 07
lena.l@serivcehalsan-varmland.se

Pelle Bergsten

VD/Beteendevetare
Tel. 054-19 00 55
Mob. 072-700 86 66
pelle@servicehalsan-varmland.se