Servicehälsan

Välkommen

Servicehälsan i Värmland AB
Sågverksgatan 6
652 21 Karlstad

Tel. 054-19 00 55
mail@servicehalsan-varmland.se

Vår personal

Pelle Bergsten

VD/Beteendevetare
Tel. 054-19 00 55
Mob. 072-700 86 66
pelle@servicehalsan-varmland.se

Tommy Elfstrand

Företagsläkare
Tel. 054-19 00 55
tommy@servicehalsan-varmland.se

Gustaf Elfstrand

Företagsläkare
Tel. 054-19 00 55
gustaf@servicehalsan-varmland.se

Marie-Louise Mauritzon

Företagsläkare
Tel. 054-19 00 55
marie-Lousie@servicehalsan-varmland.se

Jonas Gård

Leg. Psykolog
Tel. 054-19 00 55
Mob. 070-320 75 12
mail@servicehalsan-varmland.se

Emelie Hjertström

Företagssköterska
Tel. 054-454 09 05
emelie@servicehalsan-varmland.se

Mona Hallberg

Företagssköterska, Rehabkoordinator och Lic. Personlig Tränare
Tel. 054-454 09 03
mona@servicehalsan-varmland.se

Moa Pontén

Företagssköterska
Tel. 054-45 40 904
moa@servicehalsan-varmland.se

Anna Thörnros

Leg. Sjukgymnast och KBT-terapeut
Tel. 054-19 00 55, 054-454 09 02
anna@servicehalsan-varmland,se

Martin Lindow

Leg. Sjukgymnast
Tel. 054-19 00 55, 054-45 40 901
Mob. 0702920090
martin@servicehalsan-varmland.se

Mikael Karlsson

Alkohol- och Drogterapeut
Tel. 054-19 00 55
Mob. 070-233 22 16
mail@servicehalsan-varmland.se

PG Öberg

Grundläggande psykoterapiutbildning/ KBT-terapeut/ Alkohol- och Drogterapeut
Tel. 054-19 00 55
mail@servicehalsan-varmland.se

Helena Alm

Arbetsmiljöingenjör
Tel. 054-19 00 55
Mob. 070-382 97 66
mail@servicehalsan-varmland.se

Lena Lennartsson

Läkarsekreterare
Tel. 054-454 09 07
lena.l@servicehalsan-varmland.se